Serwis agregatów

Jesteśmy dostępni cały rok 24h na dobę

Kompleksowa obsługa całoroczna

Naprawy bieżące oraz główne

99% usterek usuwamy w ciągu 24 godzin

Serwis Prime Power

Obsługa całoroczna zasilania gwarantowanego

 

Serwis agregatów i bieżąca systematyczna obsługa gwarantowanego zasilania gwarantowanego to podstawowa sprawa w utrzymaniu ciągłości dostawy elektryczności, co w obecnych czasach jest fundamentem sprawnego działania obiektu. Nasza firma prowadzi kompleksowy serwis agregatów prądotwórczych wszystkich światowych marek w zakresie mocy od 1kW do 3,3MVA. Posiadamy w pełni przygotowane samochody serwisowe, oraz odpowiedzialnych profesjonalistów w swoich działaniach, dotrzemy w każdy zakątek świata.
Specjalizujemy się w diagnozie i serwisie silników MTU, SCANIA, VOLVO, KOHLER, IVECO, JCB MITSUBISHY, PERKINS, DOSSAN, B&S, HATZ i inne, oraz serwisie prądnic LEROY SOMER, SINCRO, STAMFORD, LINZ ELECTRIC, MARELLI MOTORI, MECC ALTE, 

Programowanie sterowników agregatów

Programujemy sterowniki agregatów wszystkich marek. Działamy szybko i skutecznie. Ryzyko przyszłych awarii obniżamy do minimum.
Posiadamy niezbędną wiedzę oraz możliwości swobodnego programowania wszelkich sterowników agregatów, oraz dostęp do części oryginalnych jak i OEM.

Testy agregatów

Prime Power jest w posiadaniu rezystorów obciążających na poziomie 1500kW, dzięki temu jest w stanie przeprowadzić testy POWER IMPACT, oraz testy co 10kW do 1500kW. Testy te, to kluczowa sprawa w próbach systematycznych corocznych, testów odbiorowych nowego sprzętu czy prób po naprawczych.